Find medarbejdere


Herunder finder du en oversigt over alle medarbejdere i HF FORSIRKING G/S.

SALG

Flemming Nielsen, assurandør
Telefon: 5945 0718
Mobil: 2144 2060
Mail: fni@hf-forsikring.com

Betina Lykke, eksamineret assurandør
Telefon: 2929 0248
Mail:  blb@hf-forsikring.com

Rune Lind, assurandør/salgssupport
Telefon: 5945 0719
Mobil: 2144 0579
Mail: rul@hf-forsikring.com

Erling Lindblom, assurandør
Telefon: 2170 2999
Mail: el@hf-forsikring.com



POLICEAFDELING


Lis Lykke, policechef
Telefon: 5945 0709
Mail: lis.lykke@hf-forsikring.com

Vivi Hansen, policemedarbejder
Telefon: 5945 0710
Mail: vivi.hansen@hf-forsikring.com

Tina Andersen, policemedarbejder
Telefon: 5945 0711
Mail: tina.andersen@hf-forsikring.com

Bibi Nielsen, policemedarbejder
Telefon: 5945 0717
Mail: bn@hf-forsikring.com

Maria E. Nielsen, receptionist, policemedarbejder
Telefon: 5945 0704
Mail: maria.nielsen@hf-forsikring.com

Bettina Brix Petersen, receptionist, policemedarbejder
Telefon: 5945 0703
Mail: bettina.petersen@hf-forsikring.com

SKADEAFDELING


Britta Uhrskov, skadechef
Telefon: 5945 0705
Mail: britta.uhrskov@hf-forsikring.com

Tove Juelsgaard, skadebehandler
Telefon: 5945 0706
Mail: tove.juelsgaard.rasmussen@hf-forsikring.com

Heidi Savino, skadebehandler
Telefo: 5945 0707
Mail: heidi.savino@hf-forsikring.com

ØKONOMIAFDELING

Ole Clæfer, regnskabschef
Telefon: 5945 0701
Mail: ole.claefer@hf-forsikring.com

Stine Tobiasen, regnskabsassistent
Telefon: 5945 0700
Mail: stine.tobiasen@hf-forsikring.com

TAKSATION

Kent Graversen, taksator
Telefon: 5219 0635
Mail: kent.graversen@hf-forsikring.com

Per Høst, taksator
Telefon: 5219 0636
Mail: per.hoest@hf-forsikring.com

DIREKTION

Kim Nielsen, direktør
Telefon: 5943 2694
Mail. kim.nielsen@hf-forsikring.com

 











Ahlgade 41-43, 4300 Holbæk, Tlf.: 59 43 26 94

Vig Hovedgade 12, 4560 Vig - Elmegade 15 C, 4400 Kalundborg